| Piticoatta a întrebat:

Salut.
Vreau niste idei de copiat la scoala straight face
Ca maine dau un test si nu am prea inteles ultimele 2 lectii si mno crying
(P. S. stau in prima banca si s-ar putea sa ma vada)...
Dar nu vreau dealia cu fituica in penar ...bla blalaughing
Vreau ceva mai special sa nu-si de`ie seama profabig grin
Va rog... Fundita kiss

Scuzati categorialaughing

Răspuns Câştigător
| fashionaddict a răspuns:

*poti sa iti faci un fel de bratara cam de 2.5cm latime si lunga cat sa iti incapa la incheietura mainii(pe hartie colorata,daca ai), copiezi pe ea lectiile si o lipesti frumos cu banda pe mana.
*iti iei o foaie dubla si pe spate sau in interior, in josul paginii scrii lectia mic si usor cu creionul. Dupa ce copiezi stergi ce ai scris acasa.
*poti sa iti copiezi pe picior si in ora pui glezna pe genunchiul celuilalt picior si ridici pantalonul.
*scrii cu font mic in in word cu gri deschis si pui fituica sub fund sau la sutien si te faci ca ti-l aranjezi sau ca te deranjaza.
cam atat imi aduc amintebig grin
sunt metode testate de mine.copiez din a 2-a banca din clasa a 7-a si acum sunt in a 10-a si nu am fost prinsa.batting eyelashes

2 răspunsuri:
| SimonaSymo a răspuns:

Scrie pe mana, sau pe telefon sau pe banca
SAU
Cea mai simpla si mai eficienta metoda pe care am descoperit-o (si nu inteleg de ce nu este mai raspandita) este sa-ti pui toata materia facuta frumos sub forma unui site accesibil prin WAP. Daca ai activat serviciul de la Connex e superb, ca nu te costa la minut ci la trafic facut.
Chiar daca habar n-ai cum se face un site wap, e foarte simplu. Te duci la http://tagtag.com si iei de acolo softul pentru facut pagini wap. Este atat de simplu incat n-are rost sa-ti explic mai pe larg. Dupa aia exporti proiectul facut cu softu' respectiv sub forma de pagini wap pe care le postezi undeva. Poti chiar pe calculatorul tau daca ai un server Apache si conexiune non stop sau oriunde altundeva. dupa ce faci asta o sa ajungi ca mine sa dictezi la toata seria
sper ca te-am ajutat. funda?

| Hariboo a răspuns:

laughing poti sa iti scrii pe banca (cu creionul bineinteles) iar foaia care ti'o da profesoru peste