| Anon03 a întrebat:

Salut, vreau sa aflu daca exista cazuri in care voi v-ati prezentat in vara la corigenta si nu v-a trecut. (limba si lit. romana, matematica, orice nu conteaza) Vreau niste raspunsuri sincere pentru ca vreau sa fac un fel de studiu, multumesc anticipat tuturor.

2 răspunsuri:
| Oanna96 a răspuns:

De cele mai multe ori chiar daca nu stii nimic te ajuta unul din supraveghetori.Dar daca esti genul sa te duci la scoala din joi in paste si sa nu-ti dai nici interesul, atunci nu ai nicio sansa.

| CastraveţiMuraţi a răspuns:

Asa depinde de școală și de bunăvoința profesorului dar în primul rând de propriul efort. Înainte de corigență cu o săptămână sau câteva zile veți face sigur niște pregătiri cu profesprul respectiv și vă va da chiar esențialul ca să treceți, asta necesită foarte puțin efort, sunt doar baze.