| IulianMMI a întrebat:

Salut, vreau sa dau la academie tehnică militară, stie cineva care sunt probele medicale? Nu gasesc nimic concret. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu gasesti pentru ca nu stii limba romana! Nu exista probe medicale ci bareme. http://bit.ly/2J789BS

| IulianMMI explică (pentru Salontanul):

Apreciez raspunsul, dar esti prea dur. Am gresit, nu stiam. Trebuie să fii neaparat rau? Nu toti ne pricepem la aceleasi lucruri. Pace!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apropo! Astea sunt valabile pentru toti militarii (ii zice ordin comun). Sa nu te uiti ca este de la penitenciare!