| theCHOSEN a întrebat:

Salut,vreau sa intreb ceva in legatura cu admiterea la facultate.In primul rand vreau sa dau la facultatea de litere specializarea studii europene si conform cerintelor impuse de ei imi iese o medie de 9.07...cu aceasta medie intru buget? care stie?big grin

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti sti sigur, depinde daca te incadrezi in locurile bugetate, teoretic pot fi mai multi candidati cu medii mai mari decat tine si decat locurile bugetate.

| theCHOSEN explică (pentru Ioandelasal):

Teoretic ai dreptate, practic ultima medie anul trecut la studii europene a fost 8.75...presupun k sunt sanse bune sa prin loc la buget.

| Ioandelasal a răspuns (pentru theCHOSEN):

Tot ce se poate.