| Johan00 a întrebat:

Salut! Vreau sa merg la Universitatea Politehnica Bucuresti, Facultatea de automatica si calculatoare. Ma gandesc sa dau pre-admitere. Se intra greu la pre-admitere? E concurenta mare? Am sanse sa intru? Multumesc!

1 răspuns:
| MihaiSpeedster a răspuns:

Fecioras, daca stii materia nu ai probleme. Fa tu subiectele bine la examen si intri sigur, oricare ar fi concurenta.
Intrebarea e pusa cam aiurea, sa ma ierti ca ti-o zic. Fara sa stim ce note ai la scoala, cum stai cu materiile de examen, de cand te pregatesti sau cand vrei sa incepi sa te pregatesti, nu are nimeni cum sa iti spuna ce sanse ai.