| Serban2322 a întrebat:

Salutare! Am o problema, acum 2 zile am dat bacul la romana si cumva mi-am murdarit foaia de examen cu o picatura de sange, am chemat o doamna suplinitor sa o întreb daca e ok sa continui asa sau daca imi da o fila noua de examen, dumneaei mi-a spus ca e in regula sa continui asa dar mi-e teama sa nu mi se anuleze lucrarea...

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mă mir că nu te-a intrebat de unde provine sângele.
Vrăjeală de a ta.

| sierra1 a răspuns:

Pentru că ți-ai dat și sângele pentru bac, fii sigur că vei fi aprecit deci, relax

| gabicoo a răspuns:

Nu cred că vor fi probleme.