| TpuAnonim1234567891011user a întrebat:

Salutare, am si eu o intrebare. O sa incep scoala de curand si am de facut 6 rezumate la carti. Pana acum nu am facut niciunul si nici n-am citit cartile respective(ne pune nota pe rezumate) ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| MicuPrint a răspuns:

Presupun ca esti intr-o clasa mai mica. mai sunt 5 zile si te sfatuiesc sa citesti mai multe rezumate ale cartilor respective pe care le poti gasi online si sa compui tu un rezumat din ideile luate de acolo si imi pot asuma clar ca colegii tai au facut la fel. nu cred ca ai chef sa citesti cartile astea in urmatoarele zile lol. noroc xoxo

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Apuca-te imediat de citit si facut rezumatele.
Spor la invatat si facut teme!

| johnnny123 a răspuns:

Ar trebui să faci ceva, spre deosebire de ceea ce ai făcut până acum, și anume nimic.

| TpuAnonim1234567891011user explică:

Macar un 7 sa iau