| neamtzu92 a întrebat:

Salutare
As avea si eu o rugaminte ...As avea nevoie de ceva materiale pentru atestat ( pentru sfarsitul clasei a-XII-a )
tema atestatului meu e,, Crearea desenelor de precizie in AutoCad ". Cei care aveti ceva materiale atestate etc va rog sa imi spuneti si sa ma ajutati
multumec anticipat

2 răspunsuri:
| terts a răspuns:

Da nu-l mai da ma cumpara-l direct... vezi ca 1 milion sau mai putin e, si ti-l fac baietii calumea, nici eu nu l-am dat anul trecut si acum o sa-l cumpar pana pe 15 aprilie trebuie sa-l predau si nici nu ma apuc de el, google atestate si trebuie sa gasesti

| neamtzu92 explică:

Nu se merita sa dai bani pe el...