| alinamarcela a întrebat:

Salutare
as vrea sa imi spuneti daca stiti cat costa facultatea de psihologie in brasov. Nu astept raspuns exact, doar ceva aproximativ. As vrea ca in viitor sa dau la facultatea de psihologie si sa progresez in domeniu. Stiu ca e cam dificil, e mult de citit, cineva a spus ca materia e bazata pe ceea ce am invatat in clasa a 10 a! Sper ca toate astea sa sie adevarate si sa nu fie ceva foarte greu. Dar totusi as vrea sa mai multe detalii daca stiti, va rog mult de tot.

2 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

De obicei facultatilecosta intre 2000 si 3000 ron pe an, care iipoti da in 4 rate, in afara de camin si mancare.Dar poti intra la buget daca ai medie mare, si nuplatesti

| Marius0189 a răspuns:

Http://www.studentie.ro/......asov-o1352 Deci, 2500 lei pe an. Dar trage tare, fa-ti o medie buna si poti intra la buget. Stima!