| Twister09 a întrebat:

Salutare, când mi-au eliberat diploma de bac de la scoala, am observat ca pe partea stângă am emblema Romaniei, credeți că este o problema?
Mi-o arătat-o și un prieten pe a lui și alui nu are emblema Romaniei pe partea stângă.

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Poate stema României. A ta are filigran și timbru sec?

| Twister09 explică (pentru gabicoo):

Da stema romaniei, m-am încurcat eu, timbru sec are, știu ca timbru sec e cel unde se lipește poza.
Dar filigranu care este. Nu este acela care apare și pe diploma de 12 clase tot cu stema romaniei doar ca astupat sau ceva de genul