| SasaSasa2000 a întrebat:

Salutare Comunitatea TPU,
Sunt elev la o școală profesională(electromecanica) în clasa XI-a și aș vrea să știu:
1 când se închei mediile?
2 până când se vor încheia(daca nu sau încheiat deja) sunt obligat să scriu in continuare lecțiile furnizate de profesorii mei de pe Google ClassRoom?

N-am știut categoria potrivită.

2 răspunsuri:
| ioan452 a răspuns:

Salut! Mediile trebuie încheiate pana in 12 Iunie. Dacă nu ai note la o materie ți se va da teme. La mine așa ii. Eu zic la materiile importante sa le faci.Dar nu te stresa. Cum esti ultimul an te va trece.

| SasaSasa2000 explică (pentru ioan452):

Mersi de raspuns si de Imbarbatare, sper ca asa o sa fie. big grin