| hirdovsmiv a întrebat:

Salutare. Dacă am făcut înscrierea la facultate (online) și am transmis PDF-urile necesare în "original", mai este nevoie pentru confirmarea locului să mă duc să le depun fizic la facultate?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nope, tot trebuie sa depui sa depui diploma de bac in original plus ce se mai poate cere la confirmarea locului, Suna la secretariat ca sa stii exact ce vor.

| hirdovsmiv explică (pentru Wr3nch):

Îi bun așa, mulțumesc.

| Wr3nch a răspuns (pentru hirdovsmiv):

Cu drag! Spor si succes!

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu am auzit sa existe facultate unde sa nu depui actele in original, in special diploma de bac daca ai intrat pe un loc bugetat. Toate informatiile trebuie sa le gasesti pe site-ul facultatii la care te-ai inscris.

| hirdovsmiv explică:

Că pe site-ul facultății am văzut că confirmarea locului se poate face prin depunerea/transmiterea actelor în original și m-am gândit că se refereau la transmis în format electronic, de asta nu sunt sigur.