| Alllllnnnnn a întrebat:

Salutare,daca am scris la subiectul 3 un alt nume de autor se anuleaza tor eseul?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca ti se anuleaza acel subiect, fiindca nu ai scris eseul care trebuia.

| Alllllnnnnn explică (pentru Violleta2022):

Chiar dacă am scris numele operei și am scris toate celelalte elemente?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alllllnnnnn):

Pai ai scris altceva, decat era cerinta acelui subiect...

| LisaJulie a răspuns:

Nu ți se punctează din păcate

| Madaxo97 a răspuns:

Probabil ca da

| Cipi1212 a răspuns:

Cred că da. Nu poți scrie la un eseu decât autorul acestuia.

| Pocait01 a răspuns:

Depinde, dacă nimerești un corector bun și vede că doar autorul l-ai greșit și în rest ai făcut bine, atunci te va puncta chiar dacă puțin.