| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, daca va pricepeti sa imi spuneti si mie va rog daca sunt in semestru de gratie pentru 3 restante, 2 dintre ele le-am de pe semestrul intai iar cealalta de pe semestrul doi, eu dau toate examenele in sesiunea de iarna sau trebuie sa astept pana la finalul anului?

1 răspuns:
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Salut, vei da fiecare examen in sesiunea aferenta semestrului ei, respectiv cele doua in iarna si cel de-al treilea in vara. Si facultatea mea are acelasi program in ce priveste sem de gratie