| Snowstormm a întrebat:

Imi dati si mie va rog niste idei pentru o cumpunere narativa care sa fie despre o intamplare petrecuta la biblioteca? Niste idei sau fraze.Multumesc :*

2 răspunsuri:
| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Buna!
Niste idei ar fi:
Blocat in biblioteca
Noua bibliotecara
Un nou prieten(carte)
Cum a descoperit David biblioteca
Parfum de carte veche
Cazut in mreja lecturii
Iubiri secrete ascunse intre paginile unei carti vechi

Astea ar fi niste titluri pe care le poti da. Sper ca te-am ajutat. O seara placuta:*

| kkkkkkkkkkkkk a răspuns:

Povesteste si tu ca te-ai dus la biblioteca ai vazut o carte care ti-a placut si ai inceput sa citesti si deodata te-ai trezit in acea carte pintre povestile tale favorite si povesteste si tu ceva... iar apoi inchei spunand ca de atunci te duceai foarte des la biblioteca.