| zenax1234 a întrebat:

Salutare. Imi puteti spune si mie ce materii solicita Facultatea de Drept si Stiinte Administrative sau Facultatea de Stiinte Economice? Tocmai am terminat liceul si vreau sa ma hotarasc mai departe. Multumesc!

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Cauta pe site-ul facultatilor respective orarele(pe ani de studiu si semestre), fisa disciplinelor.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Modalitatea de admitere şi disciplinele/Tematica/mediile/disciplinele studiate/Orarul/etc. DIFERĂ în funcţie de facultate/localitate!

NU ai precizat localitatea!
Ar trebui să GHICIM din ce localitate este facultatea dorită de tine? rolling on the floor
Sau, vei veni din Constanţa ( spre exemplu ) în Cluj-Napoca?

Poate revii cu detalii...

Toate cele bune!