| amelia_8867 a întrebat:

Intru in clasa a-9-a la Colegiul National Dinicu Golescu, din Campulung, la filologie.Ideea e ca sunt in 3 clase de filo, iar eu am intrat in a treia clasa.am o medie destul de buna, dar as vrea sa ma mut in a 2-a clasa, pentru ca am doua prietene bune care au intrat acolo, si media nu difera foarte mult.Credeti ca ma pot muta pana in toamna? Parintii mei s-au dus sa vorbeasca daca ma pot transfera. Voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| zob79 a răspuns:

Cu o mica atentie pentru secretare, chestiile de genul asta se rezolva. Spune-le parintilor tai sa nu plece cu mana goala happy

| MusicMakesMeFreeXD a răspuns:

Pai
sunt tot de la dinicubig grin
poti sa te muti daca de la a 2-a clasa de filologie pleaca un elev
asta doar daca ai prima medie sub linie de la clasa a 2-a
complicat dar sper ca intelegi