| anonim_4396 a întrebat:

Salutare la toți.Aș avea o întrebare.Ieri,data de 9.11. 2015, un grup de elevi dintr-o clasă cu mine au ieșit de la ora de chimie în timp ce profesoara era în clasă (era vorba că se dă test și majoritatea au plecat deoarece nu știau nimic) înțeleg că sunt vinovați dar și profesoara are o vină deoarece este foarte în învechită, adică are o mentalitate proastă și sincer să vă spun chiar nu știe să predea.La orele ei e gălăgie, nu știe să facă disciplină ș.a.m.d.
În calitate de șef al clasei *eu nu am fost implicat în asta* aș putea să-i ajut cumva deoarece îmi sunt colegi ba chiar colegi de echipă. Într-un fel îi înțeleg de ce au reacționat așa.Nu sunt genul de colegi care deranjează orele, sau chestii de astea. Mâine este consiliul clasei și vă cer ajutorul în legătură cu ceva sfaturi.Mulțumesc Anticipat!

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Mi-ai adus aminte de o profesoara care ne dadea mereu teste cand se enerva pe noi si mereu ba plecam din clasa, ba nu-i dadeam foaia.: )))Nu a putut sa-mi faca nimic, m-a ascultat apoi si mi-a pus nota. Noi cand aveam astfel de probleme cu profesorii ii spuneam dirigintelui si rezolva mereu.Eu zic sa ii prezinti si tu toata situatia si sa te sustina si alti colegi.

Răspuns utilizator avertizat