| Utilizator2001g a întrebat:

Salutare la toți.

Am și eu o întrebare..va rog sa-mi spuneți ce a-și putea sa fac.

Deci chestia e ca eu și iubita mea avem amândoi 22 de ani și cred ca am o oarecare problema.(de fapt nu cred, posibil sa am).

Îmi place prea mult de iubita mea. Avem aproape un an împreună dar faza e ca sunt mai apropiat de ea în sensul ca mai mereu o sărut..imi place sa fac asta aproape de fiecare data când o vad(din 2 în 2 ore).

Parca mi-e asa sa nu se supere pe mine sa nu fie prea obositor, dar nu ma pot controla.
Care ar fi problema? Gândesc ca un copil? Sunt nematur sau cum? Ca nici eu nu știu ce am.

Sa mi se tragă de la mamă? Eram foarte apropiat de ea când eram copil.
Țin sa menționez ca nu sunt vreun fraier sau ceva..sunt stâlpul,, familiei"(nu suntem căsătoriți inca).

Pur și simplu am boala asta.

Va rog sa ma ajutați, funda celui mai bun răspuns.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu cred ca esti imatur (nu exista, nematur') ci pur si simplu asa este personalitatea ta si asa simti ca trebuie sa ii demonstrezi iubirea, prin gesturi fizice.S-a plans iubita ta de comportamentul tau? Se simte sufocata? Daca raspunsul e nu la ambele, atunci nu ai de ce sa iti faci griji.

Si nu e nicio boala.E doar o preferinta si un mod de a-ti exprima afectiunea la care toata planeta apeleaza.Nu-ti mai atribui singur lucruri negative care nu exista.

| Celestina003 a răspuns (pentru dullcat):

Exact,nu mai e nimic de adăugat, dullcat are dreptatelaughing

| dullcat a răspuns (pentru Celestina003):

Apreciez.laughing