| radusg555 a întrebat:

Salutare la toti. Sunt nou pe aici si daca tot am intrat am si eu cateva intrebari.
Poate sa imi spuna cineva niste carti gen capa si spada sec XV-XVII. Am citit pana acum "Cei trei muschetari", "Dupa 20 de ani", "Cavalerii Pardaillan", "Regina Margot", "Doamna in alb, Doamna in negru", "Don Juan" si cartea care mi-a placut mai mult " Contele de Monte-Cristo".
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Huruse a răspuns:

Ai mai putea citi,, Vicontele de Bragelonne''-Alexandre Dumas si,, Cocosatul"-Paul Feval.Pe aste le-am citit si mi-au placut asa ca ti le recomand.Ar mai fi si,, Puntea suspinelor".