| Emisssor a întrebat:

Salutare. M-ati putea ajuta cu un site de unde pot invata engleza? Nu ca n-aș ști dar, sunt ambitioasa si vreau sa stiu mai multe, sa merg mai in fata, nu știu cum sa spun, sa nu invat doar lectiile pe care mi le da doamna profesoara. Vreau s-o fac ca sa aiba incredere in mine, sa ma vada perfectionandu-ma, sa ma vada ca evoluez si stiu multe. Poate asa ma va lua si pe mine la concurs. sad Data trecuta a zis ca ma ia, apoi numai. Ma trezesc peste cateva zile ca ma inlocuieste cu alta fata. Este deja o fata Ingryd in clasa mea care e buna! A nmers la toate toate concursurile. Dar eu... sad
P.S: Dau fundita si sper ca nu v-am prea plictisit, vorbesc mult laughing.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| NoNameqed a răspuns:

Http://www.speakenglish.co.uk/phrases/?lang=ro aici am invatat eu engleza :), sper ca o sa te ajute :)