| IFlorence a întrebat:

Pun intrebarea asta in speranta ca mai sunt si altii in aceeasi situatie: sunt foarte indecisa in privinta viitorului meu, adica in privinta facultatii. Cum as putea sa ma orientez mai bine si sa-mi dau seama? Nu ma ajuta idei precum:, asa ca astept sfaturile voastre.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ideea e sa faci ce iti place, gandeste te ca cel mai probabil asta vei face o viata intreaga.

| maria6 a răspuns:

Ce disciplina (materie) iti place mai mult, sa ai note cat de cat bune si sa fii atras de profesia respectiva, sa nu o faci din obligatie...