| Takizo a întrebat:

Salutare!

Puteti sa imi spuneti, va rog, ce carti/manuale se folosesc pentru informatica in liceu, la profil de mate-info?
As dori sa ma apuc sa invat din ele dar cum nu mai sunt la liceu, nu stiu de unde pot face rost de aceasta informatie.
Ma intereseaza cam ce carti/manuale recomanda profesorii pentru clasele lor (pentru clasele 9-12). Daca sunt si manuale suplimentare (pentru exercitii in plus ar fi si mai bine). Am gasit cateva exemplare pe google dar nu stiu care sunt bune si care nu.

Va multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La clasă ai primit manualele gratuite?

| Takizo explică (pentru sierra1):

Am terminat liceul acum ceva timp si nu am fost pe profil de mate info.

| sierra1 a răspuns (pentru Takizo):

Tot manualele îs baza! (dai o raită pe la școală...)