| BomPALY a întrebat:

Salutare!
Sa va pun o intrebare!
Deci, eu o sa plec in Franta peste cateva zile. Imi puteti spune cum e sistemul educational acolo? a mai plecat cineva in Franta? A mai invatat cineva acolo? Cum sunt oamenii? (sa prezicez ca ii vad pe francezi ca pe niste extraterestri :-s ) Scoala e grea? deci pe mine ma preocupa in general scoala (am 16 ani ). Sper sa puteti sa imi raspundeti la intrebare. Multumesc big grin big grin

" Pinguinu' "

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norocosule, ai bulan. Ai scapat de "savantii" din Romanica. Ia niste branza verde si pentru mine!