| Prestanța121wv a întrebat:

Salutare studenți care ați fost în cămin și care mai sunteți cum este viața la cămin. Chiar nu știu să fac naveta sau la cămin dar chiar nu știu cum este la cămin și nu cred că mi-ar placea. De aceea am ales sa vă întreb cum e viața la cămin. Cât mai multe răspunsuri daca se poate

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te referi la caminul de scoala generala, caminul de liceu, de facultate sau cel din armata?

| Modzilian a răspuns (pentru Violleta2022):

Daca zice "salut studenti", oare la ce se refera?

| Cipi1212 a răspuns:

La cămin locuiești cu persoane străine pe care le vei îndrăgi sau nu. Dacă persoanele respective sunt bune vei avea o viață liniștită dacă nu, ai incurcat-o.

| Modzilian a răspuns:

La camin mai multi intr-o camera, baia la comun la capatul holului.
Mai sunt camine private cu baia in camera, dar tot 3-4 in camera.
Cantareste si naveta. Sa nu fie obositoare, sa ai timp a inveti.