| Adikis a întrebat:

Salutare. Sunt pe a 12- ea pe profil economic la o scoala as putea zice de renume de la mine din judet. As vrea sa continui la facultate in Cluj la FSEGA pe profilul Informatica-Economica. Ce parere aveti, o sa reusesc sa recuperez lipsurile de informatica? Pentru ca nu am facut informatica de loc in liceu. Ma descurc binisor cu matematica de m2 si toata problema consta in informatica.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca esti istet, vei reusi.

| GGG562852 a răspuns:

Buna, si eu sunt in clasa a12a, la un profil real. Doresc si eu sa continui tot la Informatica Economica. Ai cumva idee despre cum trebuie sa arate acel eseu motivational?