| razvan131997 a întrebat:

Salutare. Tocmai ce am terminat clasa a XI-a la profilul real specializarea stiintele naturii si m-am decis sa dau BAC-ul la biologie. Credeti ca o sa fie nevoie sa ma apuc din aceasta vara sa invat sau o sa am timp anul viitor (dupa ce incep scoala).

1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

Apuca-te de pe acum pentru ca ai ceva materie de invatat/inteles + ca va fi si materia de clasa a 12-a care o vei invata anul viitor. Din experienta iti spun sa nu te aglomerezi cu toate materiile anul viitor si sa inveti cat poti de pe acum.