| Aphrodi a întrebat:

Am si eu 2 intrebari. 1. Imi puteti da si mi-e un link de unde sa pot lua o subitrare buna pentru The secret 2006(documentarul)? 2. Cum pun o subtitrare la Windows media player(windows 7). Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| andrey2012 a răspuns:

Rezolvarea pentru problemele tale e programul BS player.iti cauta singur subtitrari si le poti pune foarte usor.

| SylviuCatlin a răspuns:

Aici poti gasi subtitrarea http://subs.ro/subtitrari/1 si ca sa mearga din cate stiu eu pune-o la un loc cu filmul in acelasi folder!