| Exo0o a întrebat:

As vrea sa adresez o intrebare pentru mama mea...care e Profesoara Economist.
La scoala respectiva...au specializarea Tehnician in activitati Economice si postul a fost scos la concurs pe comert si servicii.
Este corect asa ceva? "la scoala respecitva" nu este specializarea comert.Cu toate acestea directoru' a scos post de comert si servicii.
Va rog, sa-mi spuneti unde pot gasi, un act care sa dovedeasca ca acesta specializare este Economic Administrativ Posta.
Multumesc!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Actul il gasesti la scoala ori la Inspectoratul Scolar Judetean, trebuie sa fie un act al ISJ prin care s-au stabilit profilele scolii si specializarile ce se obtin. Numai bine!