| Mostesare a întrebat:

Astăzi am aflat mult așteptatele rezultate de la #bac2016 și am "reușit" cu media 9, 28. Acum, ceea ce vreau să vă spun e că încă sunt indecis în privința facultății. Maică-mea zice să merg la Automatizări în Cluj, în schimb eu nu prea le am cu matematica și nici nu știu ce aș face la examen. Eu unul aș vrea la Cibernetică (Informatică - Economică) la FSEGA, tot în Cluj, dar ea zice că și acolo e concurență mare. De parcă nu există mai nou facultate la care să nu fie concurență... Aș vrea să primesc sfaturi de la cei cu experiență sau care măcar au trecut prin aceste facultăți. Orice ajutor e bine venit. Mersi!

Răspuns Câştigător
| ApeleazaLaRaspunsulMeu a răspuns:

Salut! Iti recomand sa incerci in cat mai multe locuri. Fie ca e una, fie ca e alta, important este sa ajungi macar undeva. Oricum media iti permite sa mergi cam peste tot.
Bafta!

1 răspuns: