| TudorArtenie a întrebat:

M-am inscris in sesiunea de toamna de bacalaureat si am o nelamurire. Daca se intampla sa pic la una din probele scrise, in sesiunea din vara anul urmator va trebui sa dau din nou toate probele sau doar la cea la care am picat?

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Dai examenul din nou, doar la materia la care ai picat, plus ca trebuie sa platesti.

| TudorArtenie explică (pentru DarkOrbitMoon):

Si platesc doar pentru acea proba? Spre exemplu pic la matematica. Care ar fi costul?

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru TudorArtenie):

Da,platesti doar pentru aceea proba.Nu stiu care e costul, dar te poti interesa la secretariat.