| vardolnicusor a întrebat:

happy Momentan sunt in clasa a-VIII-a A si m-am decis sa merg la liceul militar (din Breaza, Prahova ), acum vreau si eu sa stiu cateva pareri pro si contra liceului militar. Multumesc, dau funda celui mai detaliat raspuns happy

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Mergi la liceul militar. Iti spune asta un adult care nu a facut armata si cind a vrut sa o faca era cam prea in virsta pentru asta...
P.S. Numai copchiii care nu or sa faca nimic in viata se vaita ca vai o sa te trezesti dimineata si vai o sa trebuiasca sa faci curat. Scularea! Nu o sa fie cu voi parintii sa va stearga in dos pina la 70 de ani!

| kidDiana a răspuns:

Eu sunt din breaza happy Liceul e foarte bun, profesori foarte buni dar este foarte greu...trebuie sa te gandesti daca ai face fata, binenteles daca iei probele de competente fizice etc. Mult succes.Din ce judet esti?

| kidDiana a răspuns (pentru kidDiana):

In acelasi timp este si foarte frumos...

| vardolnicusor explică (pentru kidDiana):

Din judetul Olt, com. Giuvarasti

| maly777maly a răspuns:

Buna si eu imi doream foarte mult asata pana acum dar crede-ma am intrebat multe persoane si am si prieteni la acel liceu si e foarte greu si nu stiu tu iti doresti sa faci ceva cu asata dupa? Nu stiu cum sa-ti zic dar iti irosesti adolescenta..in fiecare zi trezut la 6-7, faci curat la baii si na e nasol dar dac vrei asa de mult sa te duci iti urez bafta!happy

| anonimus1223 a răspuns:

Si eu am vrut sa dau la liceul militar, aveam problem cu vedere si mi-a pus apt doar pentru ooooooo... ( stii tuwinking )! Mai departe, dermatolog. Atunci aveam niste bube rosi de la mancare... si nu a vrut sa ma "treaca" mai departe! Alergi mult. si apoi probele oh go on
Acum sunt la un liceu de mate-info si e destul de ok, nu te grabii sa faci o alegere! Gandeste-te la ce o sa mananci acolo si cam ce o sa faci tu cat timp o sa fi boboc si chiar si intr-a 10 -a! nu prea se merita. Parerea mea
succes

| mihai234 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, este foarte greu la un liceu militar, trebuie sa fi in forma sa ai conditi fizice bune, daca iti place ed fizica si sportu nu e nicio problema happy bafta!