| DuBceAcK a întrebat:

Spuneti-mi-mi care e cauza am trimis un e-mail la la Colegiul Costache Negruzzi si unul la Colegiul National ambele din Iasi, ambele e-mail'uri au acelasi continut dar nu mi-a venit nicic un raspuns...carepoate fi cauza? Sigur

4 răspunsuri:
| Melinda1219 a răspuns:

Verifică dacă ai scris bine adresa de mail...sau poate îţi vor răspunde ei(având în vedere că astăzi a început şcoala).

| DuBceAcK explică (pentru Melinda1219):

Sincer eu e-mail`ul trimis la negruzii are 2 luni si nu mi-a venit nici un raspuns, la national abia ieri l-am trimis... am verificat adresele de mail is corecte

| Melinda1219 a răspuns:

Mai bine suna la liceul respectiv

| DuBceAcK explică:

Scuze de greseli gramaticale ma grabeam