| sinnz a întrebat:

Sunt clasa a 8 si am dat examenul de capacitate, iar vineri ne spun notele, am voie sa plec din judet nu?

Răspuns Câştigător
| SunShine a răspuns:

Sigur, si cand te intorci vei afla rezultatele happy.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, poţi să pleci liniştit/ă happy
Evident, trebuie să te întorci şi să fi prezent/ă ( împreună cu un părinte ) la şedinţa în care veţi completa Fişa cu opţiuni!

Toate cele bune.

| AlexL28 a răspuns:

Normal, poate merge altcineva sa vada notele si chiar sa te inscrie, la mine o colega a plecat imediat dupa evaluari din tara si o matusa s-a ocupat de asta

| NgrMdx a răspuns:

Sigur,de ce nu?

| Serban_Andra_1999 a răspuns:

Bineinteles

| alyalynutz a răspuns:

Pai eu zic ca poti ca au numarul parintilor si o sa te sune daca e ceva.