| mary2020 a întrebat:

Sunt in clasa a8a si mai am putin si trebuie sa ma inscriu la licee.
In mare parte m-am hotarat la care liceu vreau sa-ma duc!
Dar deocamdata am o problema, nu stiu care profil e mai bun?
Spuneti-mi si mie care profil e mai bun!
1)Stiinte ale Naturii
2)Proiectant CAD
-va rog sa-mi raspunde-ti repede.
Eu pe viitor vreau sama fac ceva arhitecht.

1 răspuns:
| Alexinho94 a răspuns:

Salz. Si eu sunt din Vrancea si sunt la liceul Economic pe economie. Daca vrei sa te faci arhitect cred ca e mai bun al doilea profil. Cel mai complet profil mi se pare "Stiinte sociale ".
Cred ca ar trebui sa te interesezi la cei care sunt la acel liceu care vrei tu. Am observat ca nici nu l-ai mentionat, infine. Bafta!