| Elena35 a întrebat:

Salutare, trebuie sa folosesc un chestionar despre stima de sine si nu stiu cum sa scriu titlul in engleza : The Self-Esteem Rating Scale sau Self-Esteem Rating Scale fara articol? Multumesc.

4 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

Fara articol

| Elena35 explică (pentru CreepyCrow):

Multumesc, tocmai am gasit varianta in engleza si acolo apare cu articol.

| CreepyCrow a răspuns (pentru Elena35):

Daca folosesti cu articol suna ca si cum ar fi unicul chestionar de acel tip, iar fara are sensul ca este unul ordinar, printre multe altele

| Kanajambe69 a răspuns:

Self-Esteem Rating Scale