| Dancer a întrebat:

Salutare tuturor, am o intrebare.De curand m-am prezentat la liceul de arte unde am dat probele eliminatorii dar nu stiu cum se calculeaza media pentru acest liceu.Se iau in considerare mediile anilor si cea din examenele de la sfarsitul clasei a 8-a, sau se mai adauga si media obtinuta la aceste probe eliminatorii?
Astept raspuns, multumesc anticipat! big grin

1 răspuns:
| PinkDea a răspuns:

Hei, Buna ...Deci : se iau in considerare media de admitere (media de pe 4 ani + examenele (media ) impartit la 2 ). Bafta