| Marianmm2004 a întrebat:

Salutare tuturor.Am terminat anul 1 la Etti. Nu mi-a placut deloc aceasta facultate, recunosc ca am facut alegerea gresita.As vrea sa merg la Ingineria Instalatiilor, consider ca mi se potriveste mai bine.Intrebarea este daca pot sa ma transfer la Ing Inst in anul 2 (in cadrul aceeasi facultati), sau renunt la Etti si aplic anul viitor si incep de la anul 1?

2 răspunsuri:
| Lubeniță38900 a răspuns:

Poti sa te transferi

| LisaJulie a răspuns:

Te poți transfera sau poți ingheța anul dar dacă tu consideri ca nu îți place deloc atunci te transferi