| coMpLeT a întrebat:

Salutare tuturor. As vrea si eu niste poze cu 2 lectii din cartea de istorie de clasa a 9-a daca se poate. Lectiile sunt: Razboaiele medice si Razboiul peloponesian. Va rog din suflet ca eu nu am carte si trebuie sa conspectez din lectiilea astea. Dau si funda.

2 răspunsuri:
| Deutzi97 a răspuns:

Pai depinde ce manal folosesti. Daca imi zici editura si email-ul ti le pot trimite eu.

| coMpLeT explică (pentru Deutzi97):

Nu stiu editura daca nu am manual, e un manual dina al de a 9-a de ti-l da de la scoala. Le poti lasa pozele, le uploadezi pe un site si le lasi aici.