| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor! Dacă în primul an de facultate m-am înscris la învățământ la distanță (ID), la un anumit program de studii care permite această formă de învățământ, și să zicem că nu-mi mai convine să stau la ID, în anul al doilea de facultate mă pot transfera la o altă formă de învățământ, cum ar fi învățământ la frecvență(IF) sau învățământ cu frecvență redusă (IFR), dar să rămân la același program de studii? Chiar vreau să știu dacă se poate lucrul acesta. Vă mulțumesc!

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! De ce nu discuti acest lucru cu secretara de la facultate? Ea stie mult mai bine daca se poate sau nu.