| Christian_4155 a întrebat:

Salutare tuturor.Eu am fost 7 ani in Colegiul National de Arte "Dinu Lipatti" la pian, iar mama mea m-a mutat in scoala 280. Iar acum sunt in Liceul Teoretic "Stefan Odobleja" in clasa a IX-a, dar as vrea sa ma mut inapoi in "prima mea iubire" la percutie happy. Astfel, intrebarea mea este : Se poate efectua un transfer fara stirea parintilor? (pentru ca nu stiu daca parintele trebuie sa semneze niste chestii sau ceva... )

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Numai daca esti major. Altfel in nici un caz.

3 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Nu poti de unul sg. de ce nu vorbesti cu parintii tai? voi nu comunicati deloc? sa inteleg ca esti cu mama ta la aceeasi scoala?

| Christian_4155 explică:

Comunicam, insa cand vine vorba de muzica, fie ca vreau un set de tobe, fie ca sa ma mut inapoi in Lipatti, nu te mai poti intelege cu ei happy.

| rhe3a a răspuns:

Eu unul m-am inscris singur la liceulaughing)