| ReleaMax a întrebat:

Salutare tuturor!
Imi recomanda cineva un profesor bun de informatica in Focsani? De preferat sa faca pregatire cu fiecare elev in parte, nu pe grupe, indiferent de pret.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Daca ai nevoie pentru nivel de facultate (programare), nu vei gasi in Focsani. Am cautat si eu mult timp.

| ReleaMax explică (pentru Evolution):

Pai cam asta aveam nevoie. Am terminat anul trecut liceul la Cuza, n-am putut sa ma inscriu la Politehnica din cauza unor probleme de sanatate si vreau sa ma inscriu anul asta. Totusi as avea nevoie de un profesor ca sa mai aprofundez unele notiuni pana incepe facultatea.