| Uka925 a întrebat:

Salutare! Urmeaza sa ma inscriu la facultate - IF, și o cunostinta mi-a oferit vagi informații despre o declarație pentru cei care sunt angajati si nu reușesc sa ajunga la toate cursurile, in baza carora ii sunt motivate absentele. Are cineva idee daca asa ceva exista?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| DontActLikeMe a răspuns:

Da, există posibilitatea ca studenții angajați să poată solicita motivarea absențelor de la cursuri prin intermediul unei adeverințe de la angajator