| Emanuel231 a întrebat:

Salutare, vreau să vă întreb care facultate credeti ca e mai bună, una de cinematografie sau una de jurnalism?
Mie mi-ar plăcea amândouă dar nu mă pot decide.

4 răspunsuri:
| elysta a răspuns:

Mai important este ceea ce iti place sa faci decat ce facutlate sa alegi. Alege in functie de pasiunea ta si astfel vei face o alegere buna.

| Emanuel231 explică (pentru elysta):

Pai mie îmi plac amândouă. Îmi place şi să filmez, sa editez dar si sa explic lucruri oamenilor şi să vorbesc cu ei. Nu mă pot decide şi nu stiu care ar fi mai bună