| xXBeSpecialXx a întrebat:

Scuze categoria,e o urgenta!
Am postat ceva pe facebook, dar nu am postat-o unde trebuia! Nu stiu unde am postat-o!
Cum aflu unde am postat-o?

3 răspunsuri:
| Ana9999 a răspuns:

Intri pe profilul tau si te duci la Jurnal de activitati, iar acolo apare toata activitatea ta pe Facebook, cum ar fi like-uri, postari, comentarii si acolo vezi ce postare ai facut si unde.

| Ana9999 a răspuns (pentru Ana9999):

Daca il ai in engleza, Jurnal de activitati=Activity log

| Otaku007 a răspuns:

E simplu, intri la istoric, dar nu la istoricul de pe calculator/telefon, la cel de pe facebook. Daca nu sti cum sa faci asta lasa-mi un mesaj mai jos. Funda?