| Bogdan_Gabriele_1990 a întrebat:

Se fac 2 festivitati de incepere a anului scolar, gen pe 12 si pe 15 septembrie sau doar una pe data de 12 septembrie?

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Nu se fac doua festivitati de incepere a anului scolar. Doar azi pe 12.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Doar una pe 12 septembrie. Cea de pe 15 nu vad ce rost ar mai avea.

| ywar a răspuns:

15 septembrie? Oare nu ati ars gazul destul in vacanta? La munca cu voi!

| MOvidiu a răspuns:

Salut,festivitatea de incepere a noului an scolar in programa pentru acest an este doar pe data de 12 sept...astazi incepand cu ora 10:00. Mult succes!

| alexandradobre28 a răspuns:

Hei, festivitatea de deschidere se tine doar pe 12 septembrie. Din cate am înțeles marți și miercuri este opțional dacă te duci sau nu, sunt niste zile de acomodare cu profesorii, adica se stă degeaba si se discuta doar.