cami
| cami a întrebat:

Se mai dau tezele alea cu subiect unic? S-au dat in decembrie? La istorie/geografie ati dat?

3 răspunsuri:
| OnWeed a răspuns:

Din cate stiu au fost scoase tezele unice, s-a revenit la cele normale.

| Duster a răspuns:

Nu se mai dau teze unice, se dau teze normala, si din cate stiu la clsele a 8-a se dau niste evaluari ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai dau.Am dat teza normala la geografie care face parte din medie.In mai o sa dam 2 examene la mate si la romana care vor constitui 25% din media de admitere.