| Ben9648 a întrebat:

Se poate anula o lucrare de bacalaureat daca ai 8 - 10 greșeli pe foaia de examen, fiecare tăiată cu o linie orizontală cum prevede regulamentul?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se va anula, greselile taiate cu o linie orizontala n-o sa fie considerate semne.

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Dacă lucrarea a trecut de supraveghetori, n-ar trebui sa fie anulată, in principiu se mai pot întâmpla greșeli din cauza emoțiilor

Răspuns utilizator avertizat
| LisaJulie a răspuns:

Nu! Lucrarea se anulează doar dacă sunt semne foarte vizibile