| Secretgirl_3430 a întrebat:

Se poate sa ma transfer de la Facultatea de Litere - Limbi Moderne Aplicate la o alta facultate cu profil asemanator, dar din Uniunea Europeana? (Danemarca, Austria, Germania, Spania... oricare) Sau daca studiaza cineva in una din tarile mantionate si ar putea sa imi dea mai multe informatii (cum se face admiterea, daca e prea tarziu sa ma mai inscriu... orice).

1 răspuns:
| PetreConstanta a răspuns:

Nu exista nu se poate exista nu vreau Daca tu te crezi in stare Doamne ajuta