| Anonimulantisocial17 a întrebat:

Se vor scote lectii din bac anul acesta?
De exemplu anul trecut au fost scoase anumite opere literare din programa de bac si anumite exercitii de la mate.

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu se scoate nimic, deci „pune burta pe carte" si nu astepta ziua de maine cu coltul de paine la gura linistit ca se va scoate ceva.

| KR0NSTADT a răspuns:

Ce să mai scoată, nu vezi că ești varză? Iar ca tine sunt zeci de mii. Viitorul țării...

| Anonimulantisocial17 explică (pentru KR0NSTADT):

De 2 saptamani am inceput sa recuperez si m-am pus pe invatat zilnic
chiar daca nu iau bacul din prima la toate disciplinele as putea sustine si in toamna 1 proba daca o pic. Important este sa iau macar la 2 din 3 probe in vara

| Alverto a răspuns (pentru KR0NSTADT):

A scris greșit. dar cu siguranță din neatentie și pentru că s-a grabit... Nu are cum să ajungă la bac și să nu știe să scrie lb română elementară, e logic
Dar eu știu persoane ce nu le au trebuit o amarata de hârtie, iar acum au salariul mult mai mare fata de cei care au făcut ceva cu acea hartie

| Marian7777 a răspuns:

Putem visa, deși dacă ar scoate, tot opere ușoare ar scoate că na... Anul acesta, bacul, va fi normala cu siguranță. nu vor să piardă o generație laughing Mult succes dacă ai bacul anul acesta! happy

| DecstarIsBackAgainMtfk a răspuns:

Eu pentru bac am citit o carte care se cheama "intre bari si raspunsuri" care are mai multi autori. Am sustras acul din carul cu fan si am platit fix o punguta cu doi bani pe carte. Vezi pe targuldecarti